HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Güzelliğin Merkezine Hoşgeldiniz

Cemaliye Utkanlar tarafından 2004 yılında İzmir’de kurulan ve güzellik merkezi olarak faaliyetlerine başlayan Mediart Ege, uzman kadrosu ile birlikte medikal estetik uygulmalarını sürdürmektedir.

Güzellik, sağlık ve estetik alanındaki gelişmeleri, bilimsel yayınları ve yenilenen teknolojiyi takip eden Mediart Ege; güzeryüzlü profesyonel ekibi ile epilasyon, cilt bakımı, zayıflama gibi kişinin kendisini daha sağlıklı ve güzel hissetmesini sağlayan en yeni uygulamaları bir arada gerçekleştirmektedir.

Danışan memnuniyetini, kalite ve güvenliği en önemli ilkesi olarak belirleyen Mediart Ege; sadece danışanlarının  ihtiyacı olan uygulamaları belirleyip titizlikle gerçekleştirmektedir.

Cemaliye Utkanlar Kimdir?

İzmir’de doğan Cemaliye Utkanlar; ilk ve orta öğrenimini İzmir’de, yüksek okul öğrenimini  ise Ankara Sağlık Yüksekokulu’nda yapmıştır.

Meslek hayatına kamu sektöründe başlayan Utkanlar, daha sonra Eczacıbaşı Holding’de 6 yıl kozmetik eğitmen olarak görev yapmıştır.

Strazburg ve Paris’de güzellik ve estetik ile ilgili eğitimler almıştır.

2004 yılında girişimci olarak Mediart Ege’yi kuran Utkanlar; 13 yıldır gelişen ve değişen bilimsel uygulamaları takip ederek çalışmaktadır. 

Aynı zamanda sosyal sorumluluk bilinci ile Liyakat - Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği ve Ege Sağlık Kuruluşları Derneği, Sağlıkta Birlik Derneği, Türkiye İnsan Yönetimi Derneği - PERYÖN üyesidir. 

İLETİŞİM FORMU

Randevu almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz!